ספרי רב מכר

ספרי רב מכר

כך הגיע לעולם אתהלך

שתף:

'אתהלך' הספר שמגולל את סיפור חייו של הרב מרגלית, שכל מי שקרא אותו לא יכול להישאר אדיש למולו. מה אין שם בסיפור החיים שלו. שיתוק, גמגום, מחלה אנושה, שכול, אובדן, קושי כלכלי נוראי, אפשר לבכות ממנו, להתרגש, לדמוע, ובעיקר – להזדהות ולהתפעל מהאיש הצנוע הזה שמתעקש בכל תוקף שהוא 'לא גיבור'.

ובכל זאת, זה אינו ספר המבקש רחמים, אלא כזה המעניק השראה וכוח לקוראיו. אין בספר הזה אפילו גרם של הטפה, אלא רק סיפור חיים ממלא השראה. הקריאה בו ממכרת. מרגלית כותב מדויק, יורד לפרטי פרטים, מתאר כל רגע וכל תחושה. התפתחות הסיפור היא מאוד איטית, והיא מלאה בפרטים אמתיים, שלא טושטשו בכוונה תחילה.

הספר הציב רף חדש למושג 'רב מכר', הוא תורגם לשש שפות, ואזל שוב ושוב מהמדפים. עשרות אלפים מכל העולם מעידים על שינויים ותמורות לטובה שחלו בחייהם בעקבות הקריאה בספר.

 

"לא מכין קפה למלאך המוות" היא הגירסא החדשה של הספר שיועדה עבור הציבור הכללי. שם הספר כשם אחד הפרקים בספר הראשון. זהו ביטוי שנפלט למרגלית כאשר קיבל את אחת הבשורות הקשות בחייו. "ישבתי מול פרופסור חשוב בתשס"ג (2013), לאחר שהרב אלימלך פירר הפנה אותנו אליו. הוא אמר לנו שהוא נותן הדיאגנוזות הטוב בעולם. והוא אמר לי, תשמע, אל תעשה טיפולים. אין דבר שיכול להציל את החיים שלך. אמרתי לו, מה אתה מצפה, שאלך הביתה ואחכה למלאך המוות? לא, אני לא מכין קפה למלאך המוות…".

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

הרב אהרן מרגלית

הכול נמצא בך

הספר "אתהלך", המתאר מסע אישי בהתמודדות חוזרת עם מחלת הסרטן, מככב שנים בראש רשימת רבי…

השאר הודעה