ספרי ילדים

ספרי ילדים

הספרים שחינכו את הילדים של משפחות רבות​

שתף:

סדרת הקומיקס החינוכית ורב המכר 'אהרל'ה', היא למעשה סיפור החיים של הרב מרגלית ותובנותיו כשהוא מעובד לילדים באמצעות ציורי קומיקס. הסדרה בת ארבעת הכרכים יצאה בכמה מהדורות ואף תורגמה כבר למספר שפות.

מי עוד כמו אהרן מרגלית יכול להבין לליבם של ילדים לאחר שילדותו היתה רצופה התמודדויות וקשיים בלתי נתפסים? בהיותו ילד קטן חווה טראומה שהותירה בו גמגום כבד, לאחר מכן חלה בפוליו ולאחר מאבק על חייו נותר במעון נכים כחמש שנים בבדידות נוראה, וכשהשתחרר התמודד עם נכות קשה ובעיות חברתיות שנוצרו כתוצאה מהגמגום ומעברו הטראגי.

אהרן בעזרתו של אמא המסורה התמודד בגבורה והפך את כל המכשולים למחשלים, והתרומם בזכות האתגרים. עם המון תקווה, שאיפה ואופטימיות נאבק אהרן במסכנות של עצמו, והלא ייאמן קרה, הוא כיום מתהלך על שתי רגליו, דיבורו רהוט וחד, והוא דמות דומיננטית חברתית ומצליחה. ואת הסודות שלו הוא רוצה לגלות לכל הילדים.

ובמילים שלו: ומהמקום הכי הכי עמוק בלב שלי אני רוצה לומר לכם ילדים וילדות יקרים וחמודים, אם אני הצלחתי בס"ד לקום ולהתהלך על רגלי שלי, אז כל אחד ואחת מכם יכולים להשיג ולממש הרבה הרבה מאוד מהחלומות והתקוות שלכם. אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע ארוך ומיוחד.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

הרב אהרן מרגלית

הכול נמצא בך

הספר "אתהלך", המתאר מסע אישי בהתמודדות חוזרת עם מחלת הסרטן, מככב שנים בראש רשימת רבי…

השאר הודעה